Według Piotra

O odchudzaniu ogólnie

W tym wpisie chciałbym w kilku powiedzeniach unaocznić wszystkim, iż szczuplenie jest bardzo proste. Teoria odchudzanie nie wymusza okultystycznej znajomości i lat studiów. Jako ignoranci, jeśli nie mam dużych zaburzeń odżywiania to znajomość która zezwoli nam poprawić nałogi żywieniowe i pozbyć się zbędnego tłuszczu mamy możliwość kupien w jedno popołudnie. Kluczem do triumfu tak naprawdę jest ciągłość i to z nią spora część postaci ma problem. Lecz wracając do tematu, aby skutecznie pozbyć się tłuszczu starczy przestrzegać dwóch zasad:

Racjonalne odżywianie – tu nie mam kompletnie na myśli restrykcyjnych diet, odmawiana sobie pożywienia i tym podobnych metod, które są powiadając wprost idioty! Mówię o mądrym i świadomym odżywaniu. Na ogół tylko trzeba ustąpić ze słodyczy na rzecz owców i warzyw. Wystarczy odmówić sobie fast fooda na mieście ażeby spreparować w domu m.in. pieczoną rybę z warzywami. Nie powinno się jeść jedzenia, które nieraz niektórzy charakteryzują określeniem „styropianu bez smaku”. Trzeba tylko sobie zatrzymać najbardziej destrukcyjnych potraw.

Zobacz: dobry blog

Aktywność fizyczna – w ty otoczeniu znowu nie mam kompletnie na ma na myśli natychmiast inicjowania od mozolnych treningów. Chodzi wyłączenie o to żeby się zwyczajnie ruszyć (jeśli tego wcześniej nie zrobiliśmy). Czyli spacer ciągnący się bodaj kilkadziesiąt minut. Przejażdżka na bicyklu kojącym tempem względnie rozstrzygnięcie na basen, jeżeli nie mamy przeciwwskazań medycznych. To rzeczywiście trzeba tylko, ażeby w następstwie spostrzec dodatnią odmianę w figurze.

Wiecej: warto sprawdzić